Znajdz czego szukasz:

Ostatnio dodane ogłoszenia


cvhjklfghjgfghj Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie

Dodane: 08.04.2017

Kat: Wycieczki - wczasy

Woj: Dolnośląskie
Miasto: Cieszków

kupię udziały w nieruchomościach, mieszkaniach

Jeżeli posiadasz udziały, nie wiesz jak je spożytkować, a brakuje Ci wiedzy i doświadczenia w tego typu transakcjach, zwróć się do specjalisty. Interesuje mnie zakup udziałów w następujących rodzajach nieruchomości: - mieszkaniach (każdy tytuł prawny) - domach - lokalach komercyjnych - Kamienicach kontakt 731007870 działamy na terenie całego kraju.

Dodane: 08.04.2017

Kat: Mieszkania

Woj: Małopolskie
Miasto: Nowy Sącz

Profesjonalne usługi hydrauliczne

Kompleksowe usługi w zakresie: technik grzewczych i sanitarnych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO, systemów solarnych, robót ziemnych oraz robót ogólnobudowlanych. Dodatkowo w ofercie sprzedaż części i akcesoriów hydraulicznych, wod-kan i CO (kotły CO, grzejniki, wymienniki, solary, pompy, itp.). Pomiary i wycena GRATIS!! Więcej informacji pod nr tel. 605-732-907 .

Dodane: 08.04.2017

Kat: Usługi drobne

Woj: Wielkopolskie
Miasto: Kalisz

Produkty aloesowe Forever Living Products

Strona dystrybutora Forever Living Products. Firma w swojej ofercie posiada kosmetyki aloesowe, napoje aloesowe (miąższ aloesowy), suplementy diety, produkty wspomagające odchudzanie i wiele innych. Kosmetyki dla gabinetów kosmetycznych i masażu. Możliwość współpracy i dodatkowego zarabiania. www.aloesowy.pl

Dodane: 08.04.2017

Kat: Różne

Woj: Dolnośląskie
Miasto: Jelenia Góra

Ośrodek Wczasowy „Tęcza”

Ośrodek Wypoczynkowy Tęcza, który mieści się nad Jeziorem Więcborskim, zaprasza wszystkich poszukujących ciszy i spokoju. Wypoczynek u nas to nie tylko komfortowy jedno- lub dwupokojowy domek nad jeziorem, ale też wypożyczalnia sprzętu wodnego, bar, restauracja, bilard, plac zabaw i wiele innych atrakcji.

Strona www: http://ow-tecza.pl/

Dodane: 08.04.2017

Kat: Noclegi

Woj: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Więcbork

Sprzedaż i naprawa ekspresów do kawy

Firma Belweder Group istnieje na rynku od 1990r. i jest częścią międzynarodowej spółki. Zajmujemy się sprzedażą oraz naprawą ekspresów do kawy Saeco oraz pozostałych marek. Posiadamy oddziały serwisowe Saeco w Katowicach, Płocku, Sopocie i Krakowie.

Dodane: 07.04.2017

Kat: AGD

Woj: Mazowieckie
Miasto: Płock

Szkolenia dla osób pracujących

Zapraszamy na DARMOWE szkolenia dla osób pracujących z terenu województwa śląskiego : Szkolenia: - językowe : angielski, francuski, niemiecki - szkolenia IT : poziom podstawowy lub średniozaawansowany Wszystkie szkolenia kończą się certyfikatem. Każdy uczestnik projektu będzie miał dostęp do wszystkich form wsparcia - zarówno szkoleń IT

Dodane: 07.04.2017

Kat: Kursy

Woj: śląskie
Miasto: Katowice

PlasterTynk elastyczna deska elewacyjna DekorFlex

PlasterTynk elastyczna deska elewacyjna DekorFlex okładzina elewacyjna PlasterTynk od Plasmaker.pl Doskonała imitacja drewna w postaci elastycznej deski elewacyjnej. W ofercie producenta imitacji drewna na wymiar - PLASTMAKER.pl znajdziesz: PlasterTynk - elastyczna deska elewacyjna. DekorFront- elastyczne deski dekoracyjne surowe lub barwione Eko Flex, Flex HD i superFlex.

Dodane: 07.04.2017

Kat: Różne

Woj: Podlaskie
Miasto: Łomża

Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

Dodane: 07.04.2017

Kat: Praca za granicą

Woj: śląskie
Miasto: Katowice

Pracownicy ze Wschodu, CROCO

Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników z krajów Wschodnich? W takim przypadku zachęcamy do współpracy z nami! Agencja pracy CROCO działa w branży selekcji i rekrutacji kadr oraz leasingu pracowniczego. W kilku krokach pomożemy zatrudnić pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi oraz Polski. Mamy biura na Ukrainie, w Polsce i

Dodane: 07.04.2017

Kat: Szukam pracy

Woj: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Elbląg

 
 


Kategorie